Tümleşik İletişim Altyapısı ile beraber IP Telefon, Video Konferans, VoIP Çözümleri ve Güvenliği ile müşterilerimize uçtan uca çözüm sağlayan firmayız.

Günümüzde veri iletişiminin öneminin artmasıyla, iletişim altyapısında yaşanan verimsizlik ve harcanan bütçelerle altyapının önemi farkeden pazardaki kurumlar teknolojinin sunduğu avantajlardan faydalanmak istemektedirler. Kurumlar verinin önemiyle birlikte karmaşık hale gelen veri iletişim altyapı çözümleri için önemli yatırımlar yapmaktadırlar.

Tümleşik Ağlar ilk yatırım maliyetlerini göreceli olarak yükseltmesine karşın bakım ve işletme maliyetlerini düşürmektedir.

Tümleşik İletişim çözümleri ile telefon, sesli mesaj, faks, mobil taşınabilir cihazlar, video konferans sistemleri ile firmaların birbirileri ile IP altyapısı üzerinden çalışmasının faydaları görünmektedir.

Müşterilerimize uygun tasarımları ve proje çalışmalarını, dünya da önde gelen üreticilerin teknolojileri ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti verirken sertifikasyon ve eğitimler ile kendimizi geliştirip, kutu satışı değil katma değerli çözüm satışını desteklemekteyiz.

Bakım anlaşmalarımız ile müşterilerimize satış sonrası destek hizmetimizi sağlamaktayız