Kurulduğu 1998  yılından bugüne,  bilişim sektörünün önde gelen Network ve Yapısal Kablolama Altyapı sistem entegratörlerinden olan Netsite, Kamu  ve Özel Sektörde önemli projelere ve başarılara imza atmıştır.

Netsite, network , güvenlik sistemleri ve altyapı konularında Türkiye’nin lider katma değerli çözüm ve hizmet sağlayıcı şirketi olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Netsite, Bilgi Teknolojileri alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliğini artırmak amacıyla, eğitimli, yetkin 30 a yakın deneyimli  ekibiyle en uygun tasarım, çözüm  ve servis desteğini sağlayarak  ISO 9001:2008 sertifikalı olarak hizmet vermektedir.

Netsite, Cisco, Avaya, HP, AMP, HCS, Corning, CheckPoint, Websense, Axis, Milestone gibi  üreticilerin Türkiye de önde gelen sertifikalı iş ortaklarındandır. Bu firmaların güncel teknolojilerini kendi deneyimleri ile birleştirip uluslararası standardlara, yasa ve yönetmeliklere uygun olarak tasarlayıp , kalite ve girişimcilik anlayışı ile müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

2011-2012 yıllarında Data Center çözümleri, IP santraller , Video Konferans sistemleri gibi konularda  uzmanlıklarını ve deneyimlerini arttırmıştır.